Kadra

Dzieci w naszym przedszkolu przebywają  pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Uczą się przez kreatywną zabawę, odpoczywają, słuchając bajek oraz rozwijają się ruchowo na świeżym powietrzu pod okiem ukochanych “cioć”.

Dyrektor oraz nauczyciel w naszym przedszkolu

Anna Skaruz

mama 3 córeczek: Natalki, Leny i Marty

Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika terapeutyczna i wychowanie przedszkolne. W trakcie studiów pracowała z dziećmi niepełnosprawnymi a po zakończeniu studiów rozpoczęła pracę w przedszkolu. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Praca powinna być czynnością, która daje satysfakcje i tak jest w moim przypadku. W swojej pracy preferuję indywidualne podejście do dziecka. Uważam, że każdy ma w sobie wielki potencjał, który trzeba odkryć i inwestować w jego rozwój.

Nauczyciel

Katarzyna Sierpińska

Ukończyła studia na Akademi Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek pedagogika specjalna. Studia podyplomowe - kierunek edukacja wczesnoszkolna oraz terapia pedagogiczna z edukacją daltońską i elementami systemu M. Montessori. Pani Kasia jest osobą bardzo kreatywną w swojej pracy wykorzystuje umiejętności zdobyte na kursach: Metody Dobrego Startu, Integracji Sensoracznej oraz Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Nauczyciel

Anna Pielak

Nauczyciel

Agnieszka Turek

Pomoc nauczyciela

Patrycja Lesiak

Logopeda

Kinga Rybińska

Język angielski

Pani Iwona

Zajęcia muzyczne

Monika Kuśmierczyk

Tańce

Jakub Bil

Szkoła tańca MOVE

Szachy

Wacław Jasinowicz