Urodziny dla dzieci w Józefowie

Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz dla swojego małego solenizanta niezapomniane przyjęcie? Jeśli stoisz przed wyzwaniem, jakim są urodziny dla dzieci, w Józefowie jest sala, która zapewni najmłodszym wyśmienitą zabawę. To przestrzeń należąca do placówki Biedroneczki zamieniająca się na czas imprezy w baśniową krainę. Nie brakuje tu confetti, kolorowych balonów, girland, serpentyn i innych efektownych dekoracji w kolorystyce oraz stylu wybranym przez Ciebie i Twoje dziecko.

Nad bezpieczeństwem oraz dobrym humorem uczestników czuwa zatrudniony profesjonalny animator zabaw. U nas każde przyjęcie przebiega w cudownej atmosferze i jest wspominane przez lata! Zapewnij swojemu dziecku miłe wspomnienia z najmłodszych beztroskich lat.

Świetna zabawa dla najmłodszych

W sali urodzinowej Biedroneczki każda zabawa jest udana  i przebiega w przyjemnej atmosferze. To miejsce odpowiednie dla maluszków, przedszkolaków i uczniów. Możemy też zorganizować przyjęcie tematyczne w motywie, który jest obecnie popularny wśród dzieci – Minecraft, księżniczki, kosmos oraz wiele innych! Gwoździem programu jest oczywiście tort i przekąski, bez których nie mogłyby się odbyć urodziny dla dzieci.

Józefów to miejsce świetnie skomunikowane z Warszawą i okolicznymi miejscowościami. Oznacza to wygodny dojazd na salę Biedroneczki – na pewno do nas trafisz. Prosimy o rezerwację imprez z wyprzedzeniem, ponieważ da to pewność, że nie zabraknie miejsca w wybranym terminie. Serdecznie zapraszamy małych solenizantów i ich gości!