Kadra

Dzieci w naszym przedszkolu przebywają  pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Uczą się przez kreatywną zabawę, odpoczywają, słuchając bajek oraz rozwijają się ruchowo na świeżym powietrzu pod okiem ukochanych “cioć”.

Dyrektor oraz nauczyciel w naszym przedszkolu

Anna Skaruz

mama 3 córeczek: Natalki, Leny i Marty

Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika terapeutyczna i wychowanie przedszkolne. W trakcie studiów pracowała z dziećmi niepełnosprawnymi a po zakończeniu studiów rozpoczęła pracę w przedszkolu. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Praca powinna być czynnością, która daje satysfakcje i tak jest w moim przypadku. W swojej pracy preferuję indywidualne podejście do dziecka. Uważam, że każdy ma w sobie wielki potencjał, który trzeba odkryć i inwestować w jego rozwój.

Katarzyna Sierpińska

Ukończyła studia na Akademi Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek pedagogika specjalna. Studia podyplomowe - kierunek edukacja wczesnoszkolna oraz terapia pedagogiczna z edukacją daltońską i elementami systemu M. Montessori. Pani Kasia jest osobą bardzo kreatywną w swojej pracy wykorzystuje umiejętności zdobyte na kursach: Metody Dobrego Startu, Integracji Sensoracznej oraz Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Anna Pielak

Agnieszka Turek