Cennik

CZESNE:

1000 zł za pobyt całodzienny

800 zł za pobyt do godziny 13.00

Drugie i następne dziecko z rodziny korzysta ze zniżki

W czesnym  ujęte są wszystkie prowadzone w przedszkolu grupowe zajęcia, wyprawka przedszkolaka, oraz posiłki.

Opłata za zajęcia dodatkowe to:

tańce:40 zł/ miesiąc

basen: około 140 zł

Istnieje również możliwość zapisanie na nie wszystkie dni w tygodniu. Informacja o opłatach pod nr telefonu : 668676797

OPŁATA ZA PRZEDSZKOLE MOŻE PODLEGAĆ NEGOCJACJI

Opłata za przedszkole obejmuje całodzienne wyżywienie oraz zajęcia dodatkowe które odbywają się w godzinach pobytu dziecka w przedszkolu.

POSIŁKI :

– śniadanie;
– sezonowe owoce i warzywa
– dwudaniowy obiad z kompotem;
– podwieczorek;
– przez cały dzień dostępne są napoje

Podczas zgłoszonej nieobecności dziecka, dzienna stawka żywieniowa (12 zł) zostaje zwracana.

UWAGA:

– Istnieje możliwość przedłużenia pobytu dziecka w przedszkolu po godz. 18.00 za dodatkową opłatą. ( 20 zł za każde rozpoczęte 30 minut).

Ponadto można ubezpieczyć dziecko z tytułu NW ( kwota w zależności od wybranej sumy ubezpieczenia)

Opłat można dokonywać w kasie przedszkola lub przelewem na  konto:

94114020040000330281688173

RODZICU JEŚLI MASZ OBAWY CZY TWOJE DZIECKO ZAADOPTUJE SIĘ W GRUPIE PRZEDSZKOLNEJ MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z MIESIĘCZNEGO KARNETU GODZINOWEGO. KARNET 900 ZŁ ( 1 H – 30 ZŁ).