Dzieci w naszym przedszkolu przebywają  pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Uczą się przez kreatywną zabawę, odpoczywają, słuchając bajek oraz rozwijają się ruchowo na świeżym powietrzu pod okiem ukochanych "cioć"

DYREKTOR ORAZ WYCHOWAWCZYNI W NASZYM PRZEDSZKOLU:

Anna Skaruz, mama 3 córeczek: Natalki, Leny i Martusi

Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika terapeutyczna i wychowanie przedszkolne. W trakcie studiów pracowała z dziećmi niepełnosprawnymi a po zakończeniu studiów rozpoczęła pracę w przedszkolu. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Praca powinna być czynnością, która daje satysfakcje i tak jest w moim przypadku. W swojej pracy preferuję indywidualne podejście do dziecka. Uważam, że każdy ma w sobie wielki potencjał, który trzeba odkryć i inwestować w jego rozwój.

WYCHOWAWCZYNI, LOGOPEDA  Katarzyna Szabat

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, oraz licencjackie Pedagogika Rewalidacyjna ze Zintegrowaną Edukacją Wczesnoszkolną i Przedszkolną. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka  - specjalność : LOGOPEDIA.
Jest niezwykle pogodną, uśmiechniętą "ciocią" dla naszych dzieci, widać ,że praca z nimi jest jej pasją.
Swoje umiejętności logopedyczne wykorzystuje prowadząc z naszymi dziećmi zajęcia "Gimnastyka buzi i języka

WYCHOWAWCZYNI - Katarzyna Sierpińska

Ukończyła studia na Akademi Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek pedagogika specjalna. Studia podyplomowe - kierunek edukacja wczesnoszkolna oraz terapia pedagogiczna z edukacją daltońską i elementami systemu M. Montessori. Pani Kasia jest osobą bardzo kreatywną w swojej pracy wykorzystuje umiejętności zdobyte na kursach: Metody Dobrego Startu, Integracji Sensoracznej oraz Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

POMOC NAUCZYCIELA - Angelika Piwek

JĘZYK ANGIELSKI  -  Pani Iwona -  Cenrtum Edukacyjne Omnibus

RYTMIKAAgnieszka Banach

Studentka II roku śpiewu solowego na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Absolwentka klasy śpiewu solowego w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie, gdzie w 2014 uzyskała dyplom zawodowy muzyka. Ukończyła również PSM I stopnia im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie w klasie fortepianu. Od 3 lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci. Poza działalnością muzyczną zajmuje się popularyzowaniem nauki w Centrum Nauki Kopernik